Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Pitesti din Pitesti

Mersul trenurilor contact

Pitesti , jud. Arges, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:45 9022 Tren Regio 9022 din Pitesti
Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni
04:02 9005 Tren Regio 9005 din Pitesti
Stolnici Balteni Spineni Recea Filfani Circea Canton 217 h Branet Bradu de Sus Pielesti Criva h Slatina Km. 109+000 h Bordei Potcoava Sinesti Pirvu Plaiu Vulcanesti Piatra Olt Craiova Corbu Costesti Toporas Bals Hirsesti Slatioara Robanesti Milcov
05:20 1780 Tren InterRegio 1780 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
06:20 1782 Tren InterRegio 1782 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
06:30 9024 Tren Regio 9024 din Pitesti
Calinesti Chitila Bildana Patroaia Bucuresti Ciocanesti Cojocaru Titu Leordeni Matasaru Gaesti Canton 97 + 770 Golesti Fusea Ram. Golesti Boteni Contesti Km. 107+000 h Sabareni Ghergani
07:11 1890 Tren InterRegio 1890 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
07:35 9471 Tren Regio 9471 din Pitesti
Costesti Stolnici Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu Hirsesti
08:05 1891 Tren InterRegio 1891 din Pitesti
Craiova Piatra Olt Bals Slatina Costesti
09:13 1892 Tren InterRegio 1892 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
11:15 9473 Tren Regio 9473 din Pitesti
Hirsesti Costesti Stolnici Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu
11:20 1784 Tren InterRegio 1784 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
13:02 1893 Tren InterRegio 1893 din Pitesti
Costesti Craiova Piatra Olt Bals Slatina
13:20 1786 Tren InterRegio 1786 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
13:30 9475 Tren Regio 9475 din Pitesti
Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu
14:20 1788 Tren InterRegio 1788 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
15:05 1895 Tren InterRegio 1895 din Pitesti
Slatina Costesti Craiova Piatra Olt Bals
15:10 1894 Tren InterRegio 1894 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
16:12 9026 Tren Regio 9026 din Pitesti
Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni Ghergani Calinesti Sabareni Bildana
16:20 1790 Tren InterRegio 1790 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
16:22 9477 Tren Regio 9477 din Pitesti
Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov
17:02 1897 Tren InterRegio 1897 din Pitesti
Piatra Olt Bals Slatina Costesti Craiova Stolnici
17:20 1792 Tren InterRegio 1792 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
18:12 1896 Tren InterRegio 1896 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
19:06 1899 Tren InterRegio 1899 din Pitesti
Craiova Piatra Olt Bals Slatina Costesti
19:13 1898 Tren InterRegio 1898 din Pitesti
Titu Gaesti Golesti Bucuresti
19:32 9028 Tren Regio 9028 din Pitesti
Ram. Golesti Sabareni Ghergani Calinesti Chitila Bildana Patroaia Bucuresti Ciocanesti Cojocaru Titu Leordeni Matasaru Gaesti Golesti Fusea Canton 97 + 770 Boteni Contesti
19:50 9007 Tren Regio 9007 din Pitesti
Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu
23:40 9479 Tren Regio 9479 din Pitesti
Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov
Sosiri
Ora Tren De la
06:05 9470 Tren Regio 9470 din Pitesti
Slatina Stolnici Pirvu Filfani Km. 109+000 h Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti
07:11 1890 Tren InterRegio 1890 din Pitesti
Bals Slatina Costesti Craiova Piatra Olt
08:05 1891 Tren InterRegio 1891 din Pitesti
Titu Gaesti Golesti Bucuresti
08:45 9021 Tren Regio 9021 din Pitesti
Gaesti Golesti Fusea Boteni Contesti Ram. Golesti Sabareni Ghergani Calinesti Chitila Bildana Patroaia Bucuresti Ciocanesti Cojocaru Titu Leordeni Matasaru
09:01 1781 Tren InterRegio 1781 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
09:06 9401 Tren Regio 9401 din Pitesti
Criva h Costesti Piatra Olt Sinesti Slatioara Milcov Corbu Balteni Recea Hirsesti Falcoiu Romula Slatina Stolnici Potcoava Sopirlita Vladuleni Filfani Caracal Km. 109+000 h Pirvu Bradu de Sus
09:13 1892 Tren InterRegio 1892 din Pitesti
Costesti Craiova Piatra Olt Bals Slatina
10:42 9023 Tren Regio 9023 din Pitesti
Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila
11:05 1783 Tren InterRegio 1783 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
12:55 9472 Tren Regio 9472 din Pitesti
Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Km. 109+000 h Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu Hirsesti Costesti Stolnici
13:02 1893 Tren InterRegio 1893 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
15:05 1895 Tren InterRegio 1895 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
15:10 1894 Tren InterRegio 1894 din Pitesti
Slatina Costesti Craiova Piatra Olt Bals
16:02 1785 Tren InterRegio 1785 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
16:38 9474 Tren Regio 9474 din Pitesti
Filfani Potcoava Bradu de Sus Km. 109+000 h Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu Hirsesti Costesti Stolnici Balteni
17:02 1897 Tren InterRegio 1897 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
18:02 1787 Tren InterRegio 1787 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
18:12 1896 Tren InterRegio 1896 din Pitesti
Bals Slatina Costesti Craiova Piatra Olt
18:48 9025 Tren Regio 9025 din Pitesti
Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Canton 97 + 770 Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni Ghergani
18:58 9006 Tren Regio 9006 din Pitesti
Branet Bradu de Sus Pielesti Criva h Slatina Bordei Potcoava Sinesti Pirvu Km. 109+000 h Piatra Olt Craiova Corbu Costesti Plaiu Vulcanesti Bals Hirsesti Slatioara Toporas Milcov Stolnici Balteni Robanesti Recea Filfani Circea Canton 217 h
19:06 1899 Tren InterRegio 1899 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
19:13 1898 Tren InterRegio 1898 din Pitesti
Piatra Olt Bals Slatina Costesti Craiova Stolnici
20:02 1789 Tren InterRegio 1789 din Pitesti
Titu Gaesti Golesti Bucuresti
21:02 1791 Tren InterRegio 1791 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
21:48 9476 Tren Regio 9476 din Pitesti
Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Km. 109+000 h Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni
22:02 1793 Tren InterRegio 1793 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
22:40 9008 Tren Regio 9008 din Pitesti
Bordei Potcoava Sinesti Pirvu Plaiu Vulcanesti Piatra Olt Craiova Corbu Costesti Toporas Bals Hirsesti Slatioara Robanesti Milcov Stolnici Balteni Spineni Recea Filfani Circea Canton 217 h Branet Bradu de Sus Pielesti Criva h Slatina Km. 109+000 h
22:50 9027 Tren Regio 9027 din Pitesti
Ram. Golesti Boteni Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!