Plecare:

Sosire:
Data:
 

Gara CFR Pitesti din Pitesti

Mersul trenurilor contact

Pitesti , jud. Arges, Romania

Plecări
Ora Tren Către
03:45 9022 Tren Regio 9022 din Pitesti
Boteni Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti Ram. Golesti
04:02 9005 Tren Regio 9005 din Pitesti
Robanesti Milcov Stolnici Balteni Spineni Recea Filfani Circea Canton 217 h Branet Bradu de Sus Pielesti Criva h Slatina Km. 109+000 h Bordei Potcoava Sinesti Pirvu Plaiu Vulcanesti Piatra Olt Craiova Corbu Costesti Toporas Bals Hirsesti Slatioara
05:20 1780 Tren InterRegio 1780 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
06:20 1782 Tren InterRegio 1782 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
06:30 9024 Tren Regio 9024 din Pitesti
Ghergani Calinesti Chitila Bildana Patroaia Bucuresti Ciocanesti Cojocaru Titu Leordeni Matasaru Gaesti Canton 97 + 770 Golesti Fusea Ram. Golesti Boteni Contesti Km. 107+000 h Sabareni
07:11 1890 Tren InterRegio 1890 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
07:35 9471 Tren Regio 9471 din Pitesti
Costesti Stolnici Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu Hirsesti
08:05 1891 Tren InterRegio 1891 din Pitesti
Craiova Piatra Olt Bals Slatina Costesti
09:13 1892 Tren InterRegio 1892 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
11:15 9473 Tren Regio 9473 din Pitesti
Pirvu Hirsesti Costesti Stolnici Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Recea Sinesti Slatina Corbu
11:20 1784 Tren InterRegio 1784 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
13:02 1893 Tren InterRegio 1893 din Pitesti
Costesti Craiova Piatra Olt Bals Slatina
13:20 1786 Tren InterRegio 1786 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
13:30 9475 Tren Regio 9475 din Pitesti
Pirvu Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici
14:20 1788 Tren InterRegio 1788 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
15:05 1895 Tren InterRegio 1895 din Pitesti
Bals Slatina Costesti Craiova Piatra Olt
15:10 1894 Tren InterRegio 1894 din Pitesti
Titu Gaesti Golesti Bucuresti
16:12 9026 Tren Regio 9026 din Pitesti
Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni Ghergani Calinesti Sabareni
16:20 1790 Tren InterRegio 1790 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
16:22 9477 Tren Regio 9477 din Pitesti
Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni
17:02 1897 Tren InterRegio 1897 din Pitesti
Piatra Olt Bals Slatina Costesti Craiova Stolnici
17:20 1792 Tren InterRegio 1792 din Pitesti
Titu Gaesti Golesti Bucuresti
18:12 1896 Tren InterRegio 1896 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
19:06 1899 Tren InterRegio 1899 din Pitesti
Craiova Piatra Olt Bals Slatina Costesti
19:13 1898 Tren InterRegio 1898 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
19:32 9028 Tren Regio 9028 din Pitesti
Contesti Ram. Golesti Sabareni Ghergani Calinesti Chitila Bildana Patroaia Bucuresti Ciocanesti Cojocaru Titu Leordeni Matasaru Gaesti Golesti Fusea Canton 97 + 770 Boteni
19:50 9007 Tren Regio 9007 din Pitesti
Pirvu Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici
23:40 9479 Tren Regio 9479 din Pitesti
Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni
Sosiri
Ora Tren De la
06:05 9470 Tren Regio 9470 din Pitesti
Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Km. 109+000 h Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea
07:11 1890 Tren InterRegio 1890 din Pitesti
Slatina Costesti Craiova Piatra Olt Bals
08:05 1891 Tren InterRegio 1891 din Pitesti
Titu Gaesti Golesti Bucuresti
08:45 9021 Tren Regio 9021 din Pitesti
Matasaru Gaesti Golesti Fusea Boteni Contesti Ram. Golesti Sabareni Ghergani Calinesti Chitila Bildana Patroaia Bucuresti Ciocanesti Cojocaru Titu Leordeni
09:01 1781 Tren InterRegio 1781 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
09:06 9401 Tren Regio 9401 din Pitesti
Bradu de Sus Criva h Costesti Piatra Olt Sinesti Slatioara Milcov Corbu Balteni Recea Hirsesti Falcoiu Romula Slatina Stolnici Potcoava Sopirlita Vladuleni Filfani Caracal Km. 109+000 h Pirvu
09:13 1892 Tren InterRegio 1892 din Pitesti
Costesti Craiova Piatra Olt Bals Slatina
10:42 9023 Tren Regio 9023 din Pitesti
Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia
11:05 1783 Tren InterRegio 1783 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
12:55 9472 Tren Regio 9472 din Pitesti
Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Km. 109+000 h Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu Hirsesti Costesti Stolnici
13:02 1893 Tren InterRegio 1893 din Pitesti
Bucuresti Titu Gaesti Golesti
15:05 1895 Tren InterRegio 1895 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
15:10 1894 Tren InterRegio 1894 din Pitesti
Bals Slatina Costesti Craiova Piatra Olt
16:02 1785 Tren InterRegio 1785 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
16:38 9474 Tren Regio 9474 din Pitesti
Balteni Filfani Potcoava Bradu de Sus Km. 109+000 h Recea Sinesti Slatina Corbu Pirvu Hirsesti Costesti Stolnici
17:02 1897 Tren InterRegio 1897 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
18:02 1787 Tren InterRegio 1787 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
18:12 1896 Tren InterRegio 1896 din Pitesti
Bals Slatina Costesti Craiova Piatra Olt
18:48 9025 Tren Regio 9025 din Pitesti
Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Canton 97 + 770 Golesti Contesti Ram. Golesti Boteni
18:58 9006 Tren Regio 9006 din Pitesti
Circea Canton 217 h Branet Bradu de Sus Pielesti Criva h Slatina Bordei Potcoava Sinesti Pirvu Km. 109+000 h Piatra Olt Craiova Corbu Costesti Plaiu Vulcanesti Bals Hirsesti Slatioara Toporas Milcov Stolnici Balteni Robanesti Recea Filfani
19:06 1899 Tren InterRegio 1899 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
19:13 1898 Tren InterRegio 1898 din Pitesti
Stolnici Piatra Olt Bals Slatina Costesti Craiova
20:02 1789 Tren InterRegio 1789 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
21:02 1791 Tren InterRegio 1791 din Pitesti
Gaesti Golesti Bucuresti Titu
21:48 9476 Tren Regio 9476 din Pitesti
Balteni Milcov Corbu Potcoava Recea Hirsesti Slatina Stolnici Pirvu Filfani Km. 109+000 h Costesti Bradu de Sus Criva h Slatioara Piatra Olt Sinesti
22:02 1793 Tren InterRegio 1793 din Pitesti
Golesti Bucuresti Titu Gaesti
22:40 9008 Tren Regio 9008 din Pitesti
Slatina Km. 109+000 h Bordei Potcoava Sinesti Pirvu Plaiu Vulcanesti Piatra Olt Craiova Corbu Costesti Toporas Bals Hirsesti Slatioara Robanesti Milcov Stolnici Balteni Spineni Recea Filfani Circea Canton 217 h Branet Bradu de Sus Pielesti Criva h
22:50 9027 Tren Regio 9027 din Pitesti
Contesti Ram. Golesti Boteni Ghergani Calinesti Sabareni Bildana Patroaia Chitila Ciocanesti Cojocaru Bucuresti Carpati h Matasaru Titu Leordeni Fusea Gaesti Golesti

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!